انتخابگر سوئیچ اچ پی ای – HPE Switch Selector

آموزش استفاده از انتخابگر سوئیچ اچ پی ای

در این ویدئو به آموزش ابزار انتخابگر سوئیچ شبکه (Switch Selector) در وب سایت شرکت HPE می‌پردازیم. انتخابگر سوئیچ اچ پی ای یک ابزار آنلاین است که به شما کمک می‌کند تا مناسب ترین سوئیچ را بر طبق نیاز و ویژگی‌های موردنظر انتخاب کنید.

انتخابگر سوئیچ اچ پی ای به مشتریان اجازه می دهد تا با محدود کردن معیارهای خاص انتخاب، سوئیچ های مورد نیاز خود را پیدا کنند. با توجه به تنوع محصولات اچ پی این ابزار میتواند کمک شایانی در یافتن بهترین سوئیچ برای سازمان شما در کمترین زمان باشد. اکنون نظر شما را به این ویدیو جلب میکنیم.

  error: Content is protected !!

  شرکت انديشه نگار در سال ۱۳۷۰ توسط جمعی از متخصصين حوزه های الکترونيک، کامپيوتر و بازرگاني در تهران تأسيس و به شماره ۸۶۴۶۳ ثبت گرديد . حوزه فعالیت کنونی شرکت ارائه راه‌کار‌های مهندسی سیستم‌های پایداری و تبادل اطلاعات است. این شرکت با رويکرد ايجاد يک محيط پويا و تشکيل يک تيم مهندسی جهت انجام پروژه های زيربنايي حوزه IT و گسترش فناوری جديد شروع به فعاليت نموده و طي سابقه درخشان ۲۶ ساله خود پيشرفت هايی داشته است که نشانه های آن پياده سازی پروژه‌های راه‌حل گرا (solution oriented) در حوزه IT است .

  نشانی

  تهران -میرداماد – میدان مادر (محسنی)- پلاک ۵۰ – مجتمع اداری تجاری مریم – طبقه پنجم

  تلفن

  ۰۲۱-۲۲۲۵۶۶۵۵

  پست الکترونیک

  info@enegar.com

  سبد خرید