Hyper-V

Hyper-V

۴۴۹ بازدید
« Back to Glossary Index

Hyper-V :

Microsoft Hyper-V با نام رمز Viridian و شناخته شده به نام Windows Server Virtualization یک هایپروایزر بومی است که می تواند ماشین های مجازی را بر روی سیستم های ویندوز x86-64 ایجاد کند. همگام با شروع به کار ویندوز ۸ مایکروسافت Hyper-V جایگزین Windows Virtual PC به عنوان یک جزء مجازی سازی سخت افزار نسخه های کلاینت های Windows NT گردید. یک کامپیوتر سرور که Hyper-V را اجرا می کند می تواند پیکربندی شود تا ماشین های مجازی را در دسترس یک یا چند شبکه قرار دهد.

نخستین انتشار Hyper-V در کنار Windows Server 2008 بود و بدون هزینه اضافی برای تمامی نسخه های ویندوز سرور و ونیدوز ۸ به بعد در دسترس قرار گرفت. ویندوز سرور مستقل Hyper-V رایگان است اما تنها با رابط خط فرمان.

Microsoft Hyper-V

« Back to Glossary Index

تحویل فوری ذخیره سازهای HPE MSA 2062 

نسل ششم (جدیدترین) ذخیره سازهای سری  MSA

ذخیره ساز

متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت درخواست خود از طریق فرم تماس با ما و یا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۶:۳۰ با شماره ۲۲۲۵۶۶۵۵-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

  error: Content is protected !!

  شرکت انديشه نگار در سال ۱۳۷۰ توسط جمعی از متخصصين حوزه های الکترونيک، کامپيوتر و بازرگاني در تهران تأسيس و به شماره ۸۶۴۶۳ ثبت گرديد . حوزه فعالیت کنونی شرکت ارائه راه‌کار‌های مهندسی سیستم‌های پایداری و تبادل اطلاعات است. این شرکت با رويکرد ايجاد يک محيط پويا و تشکيل يک تيم مهندسی جهت انجام پروژه های زيربنايي حوزه IT و گسترش فناوری جديد شروع به فعاليت نموده و طي سابقه درخشان ۲۶ ساله خود پيشرفت هايی داشته است که نشانه های آن پياده سازی پروژه‌های راه‌حل گرا (solution oriented) در حوزه IT است .

  نشانی

  تهران -میرداماد – میدان مادر (محسنی)- پلاک ۵۰ – مجتمع اداری تجاری مریم – طبقه پنجم

  تلفن

  ۰۲۱-۲۲۲۵۶۶۵۵

  پست الکترونیک

  info@enegar.com

  سبد خرید