MSA-DP+

MSA-DP+

۹۳ بازدید
« Back to Glossary Index

شرکت HPE همزمان با عرضه نسل ششم ذخیره‌ساز‌های سری MSA شامل MSA 1060 , MSA 2060 , MSA 2062 و درفهرست انتخاب‌های افرونگی گروه دیسک‌ها (Disk Group RAID Types) علاوه بر 1 و 5 و 6 و 10 گروه جدیدی با نام MSA-DP+ RAID معرفی کرد. در این مدل که در گروه افزونگی با اعمال بیت توازن (parity-based RAID) جای می‌گیرد، حد اقل تعداد دیسک‌ها  12 و حد اکثر آن 128 عدد است. از مهم‌ترین مزایای آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارتقاء عملکرد (Higher Performance)
 • پایداری بیشتر اطلاعات (Higher Availability)
 • حضور دیسک‌های اضافه در درون گروه (Integrated Sparing)
 • انعطاف‌پذیری بیشتر و گسترش راحت از 12 به 128 دیسک (Flexible drive layout)
 • بازسازی بسیار سریع (Super-fast RAID rebuild) … بازسازی در چند ساعت بجای چند روز
« Back to Glossary Index

تحویل فوری ذخیره سازهای HPE MSA 2062 

نسل ششم (جدیدترین) ذخیره سازهای سری  MSA

ذخیره ساز

متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت درخواست خود از طریق فرم تماس با ما و یا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۶:۳۰ با شماره ۲۲۲۵۶۶۵۵-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

  error: Content is protected !!

  شرکت انديشه نگار در سال ۱۳۷۰ توسط جمعی از متخصصين حوزه های الکترونيک، کامپيوتر و بازرگاني در تهران تأسيس و به شماره ۸۶۴۶۳ ثبت گرديد . حوزه فعالیت کنونی شرکت ارائه راه‌کار‌های مهندسی سیستم‌های پایداری و تبادل اطلاعات است. این شرکت با رويکرد ايجاد يک محيط پويا و تشکيل يک تيم مهندسی جهت انجام پروژه های زيربنايي حوزه IT و گسترش فناوری جديد شروع به فعاليت نموده و طي سابقه درخشان ۲۶ ساله خود پيشرفت هايی داشته است که نشانه های آن پياده سازی پروژه‌های راه‌حل گرا (solution oriented) در حوزه IT است .

  نشانی

  تهران -میرداماد – میدان مادر (محسنی)- پلاک ۵۰ – مجتمع اداری تجاری مریم – طبقه پنجم

  تلفن

  ۰۲۱-۲۲۲۵۶۶۵۵

  پست الکترونیک

  info@enegar.com

  سبد خرید