Xitore

Xitore

۳۰۳ بازدید
« Back to Glossary Index

Xitore :

شرکتی است که در مارس 2014 در کالیفرنیا تاسیس شد. در حال حاضر دفتر مرکزی این شرکت در کالیفرنیای جنوبی واقع گردیده است. این شرکت بر ساخت نسل جدید محصولات ذخیره ساز جامد متمرکز گردیده است. طبق گفته موسسان این شرکت حروف ابتدایی Xi در نام این شرکت برگرفته از یونان باستان می باشد که به معنای جعبه یا Box می باشد و با توجه به زمینه فعالیت آن می توان نام آن را ذخیره سازی در یک جعبه یا جعبه ذخیره سازی تعبیر کرد.

« Back to Glossary Index

تحویل فوری ذخیره سازهای HPE MSA 2062 

نسل ششم (جدیدترین) ذخیره سازهای سری  MSA

ذخیره ساز

متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت درخواست خود از طریق فرم تماس با ما و یا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۶:۳۰ با شماره ۲۲۲۵۶۶۵۵-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

  error: Content is protected !!

  شرکت انديشه نگار در سال ۱۳۷۰ توسط جمعی از متخصصين حوزه های الکترونيک، کامپيوتر و بازرگاني در تهران تأسيس و به شماره ۸۶۴۶۳ ثبت گرديد . حوزه فعالیت کنونی شرکت ارائه راه‌کار‌های مهندسی سیستم‌های پایداری و تبادل اطلاعات است. این شرکت با رويکرد ايجاد يک محيط پويا و تشکيل يک تيم مهندسی جهت انجام پروژه های زيربنايي حوزه IT و گسترش فناوری جديد شروع به فعاليت نموده و طي سابقه درخشان ۲۶ ساله خود پيشرفت هايی داشته است که نشانه های آن پياده سازی پروژه‌های راه‌حل گرا (solution oriented) در حوزه IT است .

  نشانی

  تهران -میرداماد – میدان مادر (محسنی)- پلاک ۵۰ – مجتمع اداری تجاری مریم – طبقه پنجم

  تلفن

  ۰۲۱-۲۲۲۵۶۶۵۵

  پست الکترونیک

  info@enegar.com

  سبد خرید