HP X121 1G SFP LC LX Transceiver - J4859C

HP X121 1G SFP LC LX Transceiver – J4859C

 

ترانسیور فیبر نوری برد بلند برای استفاده روی فیبرهای مولتی مود و سینگل مود و با سرعت انتقال یک گیگا بیت در ثانیه

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 10 km (single-mode) or 550 m (multimode)

مشخصات فنی محصول

Transfer Rate 1 Gbps
Ports 1 x LC 1000Base-SX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-SX)
Duplex full only
Cabling Type 62.5/125 µm or 50/125 µm (core/cladding) diameter, graded-index, low metal content, multimode fiber optic, complying with ITU-T G.651 and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a, respectively;
Maximum cable distance 2-220 m (62.5 µm core diameter, 160 MHz*km bandwidth
2-275 m (62.5 µm core diameter, 200 MHz*km bandwidth
2-500 m (50 µm core diameter, 400 MHz*km bandwidth)
2-550 m (50 µm core diameter, 500 MHz*km bandwidth)
Wave length 850 nm
Physical Dimensions: 2.24(d) x 0.54(w) x 0.48(h) in. (5.69 x 1.37 x 1.22 cm)
Weight 0.04 lb. (0.02 kg)
form factor SFP
Operating temperature 32°F to 158°F (0°C to 70°C)
Relative humidity 5% to 85%, noncondensing
Altitude up to 10,000 ft. (3 km)
Power consumption typical 0.4 W
Power consumption maximum 0.7 W

مشخصات

سری ساخت Proliant DL Series
پردازنده Dual Intel Xeon E5-2600 V3/V4 Series (Up to 22 Cores)
حافظه HPE Smart Memory DDR4-2400 (24 x DIMMs ) up to 1.5 TB total capacity
ذخیره ساز up to 12 LFF or up to 24 SFF , SAS,SATA, SSD, 12G, 10k, 15k …
کنترلر ذخیره ساز  HPE B140i, 440ar/2G FIO SmartArray Controler
پورت شبکه  Built-in 4 x 1Gbps Ethernet ports
مدیریت iLO 4, Intelligent Provisioning, HPE OneView …
منبع تغذیه Dual 500/800/1400 hot pluggable Power Suppl

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HP X121 1G SFP LC LX Transceiver – J4859C”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…

تحویل فوری ذخیره سازهای HPE MSA 2062

نسل ششم (جدیدترین) ذخیره سازهای سری  MSA

متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت درخواست خود از طریق فرم تماس با ما و یا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۶:۳۰ با شماره ۲۲۲۵۶۶۵۵-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

    error: Content is protected !!

    شرکت انديشه نگار در سال ۱۳۷۰ توسط جمعی از متخصصين حوزه های الکترونيک، کامپيوتر و بازرگاني در تهران تأسيس و به شماره ۸۶۴۶۳ ثبت گرديد . حوزه فعالیت کنونی شرکت ارائه راه‌کار‌های مهندسی سیستم‌های پایداری و تبادل اطلاعات است. این شرکت با رويکرد ايجاد يک محيط پويا و تشکيل يک تيم مهندسی جهت انجام پروژه های زيربنايي حوزه IT و گسترش فناوری جديد شروع به فعاليت نموده و طي سابقه درخشان ۲۶ ساله خود پيشرفت هايی داشته است که نشانه های آن پياده سازی پروژه‌های راه‌حل گرا (solution oriented) در حوزه IT است .

    نشانی

    تهران -میرداماد – میدان مادر (محسنی)- پلاک ۵۰ – مجتمع اداری تجاری مریم – طبقه پنجم

    تلفن

    ۰۲۱-۲۲۲۵۶۶۵۵

    پست الکترونیک

    info@enegar.com

    سبد خرید