HP X121 1G SFP LC LX Transceiver - J4859C

HP X121 1G SFP LC LX Transceiver – J4859C

 

ترانسیور فیبر نوری برد بلند برای استفاده روی فیبرهای مولتی مود و سینگل مود و با سرعت انتقال یک گیگا بیت در ثانیه

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 10 km (single-mode) or 550 m (multimode)

مشخصات فنی محصول

Transfer Rate1 Gbps
Ports1 x LC 1000Base-SX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-SX)
Duplexfull only
Cabling Type62.5/125 µm or 50/125 µm (core/cladding) diameter, graded-index, low metal content, multimode fiber optic, complying with ITU-T G.651 and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a, respectively;
Maximum cable distance2-220 m (62.5 µm core diameter, 160 MHz*km bandwidth
2-275 m (62.5 µm core diameter, 200 MHz*km bandwidth
2-500 m (50 µm core diameter, 400 MHz*km bandwidth)
2-550 m (50 µm core diameter, 500 MHz*km bandwidth)
Wave length850 nm
PhysicalDimensions: 2.24(d) x 0.54(w) x 0.48(h) in. (5.69 x 1.37 x 1.22 cm)
Weight0.04 lb. (0.02 kg)
form factorSFP
Operating temperature32°F to 158°F (0°C to 70°C)
Relative humidity5% to 85%, noncondensing
Altitudeup to 10,000 ft. (3 km)
Power consumption typical0.4 W
Power consumption maximum0.7 W

مشخصات

سری ساختProliant DL Series
پردازندهDual Intel Xeon E5-2600 V3/V4 Series (Up to 22 Cores)
حافظهHPE Smart Memory DDR4-2400 (24 x DIMMs ) up to 1.5 TB total capacity
ذخیره سازup to 12 LFF or up to 24 SFF , SAS,SATA, SSD, 12G, 10k, 15k …
کنترلر ذخیره ساز HPE B140i, 440ar/2G FIO SmartArray Controler
پورت شبکه Built-in 4 x 1Gbps Ethernet ports
مدیریتiLO 4, Intelligent Provisioning, HPE OneView …
منبع تغذیهDual 500/800/1400 hot pluggable Power Suppl

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HP X121 1G SFP LC LX Transceiver – J4859C”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

    error: Content is protected !!

    شرکت انديشه نگار در سال ۱۳۷۰ توسط جمعی از متخصصين حوزه های الکترونيک، کامپيوتر و بازرگاني در تهران تأسيس و به شماره ۸۶۴۶۳ ثبت گرديد . حوزه فعالیت کنونی شرکت ارائه راه‌کار‌های مهندسی سیستم‌های پایداری و تبادل اطلاعات است. این شرکت با رويکرد ايجاد يک محيط پويا و تشکيل يک تيم مهندسی جهت انجام پروژه های زيربنايي حوزه IT و گسترش فناوری جديد شروع به فعاليت نموده و طي سابقه درخشان ۲۶ ساله خود پيشرفت هايی داشته است که نشانه های آن پياده سازی پروژه‌های راه‌حل گرا (solution oriented) در حوزه IT است .

    نشانی

    تهران -میرداماد – میدان مادر (محسنی)- پلاک ۵۰ – مجتمع اداری تجاری مریم – طبقه پنجم

    تلفن

    ۰۲۱-۲۲۲۵۶۶۵۵

    پست الکترونیک

    info@enegar.com

    سبد خرید