HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver - J9150A

HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver – J9150A

 

ترانسیور فیبر نوری برد کوتاه برای استفاده روی فیبرهای مولتی مود و با سرعت انتقال ده گیگا بیت در ثانیه

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 400 m on OM4 multimode fiber.

مشخصات فنی محصول

HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver – J9150A
به این نوشته امتیاز دهید
Transfer Rate 10 Gbps
PortsLC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10GBASE-SR) LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10GBASE-SR)
Duplex full only
Cabling Type 62.5/125 µm or 50/125 µm (core/cladding) diameter, graded-index, low metal content, multimode fiber optic, complying with ITU-T G.651 and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a, respectively;
Maximum cable distance • 2-26m with 62.5 µm multimode cable @ 160 MHz*km
• 2-33m with 62.5 µm multimode cable @ 200 MHz*km
• 2-66m with 50 µm multimode cable @ 400 MHz*km
• 2-82m with 50 µm multimode cable @ 500 MHz*km
• 2-300m with 50 µm multimode cable @ 2000 MHz*km
• 2-400m with 50 µm multimode cable @ 4700 MHz*km
Wave length 850 nm
Physical Dimensions: 0.54(w) x 2.19(d) x 0.47(h) in (1.38 x 5.57 x 1.19 cm)
Weight 0.04 lb (0.02 kg)
form factor SFP
Operating temperature 32°F to 158°F (0°C to 70°C)
Relative humidity 0% to 85%, noncondensing
Altitude up to 10,000 ft. (3 km)
Power consumption typical 0.6 W
Power consumption maximum 0.8 W

 

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver – J9150A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…

    شرکت انديشه نگار در سال ۱۳۷۰ توسط جمعی از متخصصين حوزه های الکترونيک، کامپيوتر و بازرگاني در تهران تأسيس و به شماره ۸۶۴۶۳ ثبت گرديد . حوزه فعالیت کنونی شرکت ارائه راه‌کار‌های مهندسی سیستم‌های پایداری و تبادل اطلاعات است. این شرکت با رويکرد ايجاد يک محيط پويا و تشکيل يک تيم مهندسی جهت انجام پروژه های زيربنايي حوزه IT و گسترش فناوری جديد شروع به فعاليت نموده و طي سابقه درخشان ۲۶ ساله خود پيشرفت هايی داشته است که نشانه های آن پياده سازی پروژه‌های راه‌حل گرا (solution oriented) در حوزه IT است .

    نشانی

    تهران -میرداماد – میدان مادر (محسنی)- پلاک ۵۰ – مجتمع اداری تجاری مریم – طبقه پنجم

    تلفن

    ۰۲۱-۲۲۲۵۶۶۵۵

    پست الکترونیک

    info@enegar.com

    سبد خرید