HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver – J9150A – اندیشه نگار

HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver – J9150A

 

ترانسیور فیبر نوری برد کوتاه برای استفاده روی فیبرهای مولتی مود و با سرعت انتقال ده گیگا بیت در ثانیه

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 400 m on OM4 multimode fiber.

مشخصات فنی محصول

Transfer Rate 10 Gbps
PortsLC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10GBASE-SR) LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10GBASE-SR)
Duplex full only
Cabling Type 62.5/125 µm or 50/125 µm (core/cladding) diameter, graded-index, low metal content, multimode fiber optic, complying with ITU-T G.651 and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a, respectively;
Maximum cable distance • 2-26m with 62.5 µm multimode cable @ 160 MHz*km
• 2-33m with 62.5 µm multimode cable @ 200 MHz*km
• 2-66m with 50 µm multimode cable @ 400 MHz*km
• 2-82m with 50 µm multimode cable @ 500 MHz*km
• 2-300m with 50 µm multimode cable @ 2000 MHz*km
• 2-400m with 50 µm multimode cable @ 4700 MHz*km
Wave length 850 nm
Physical Dimensions: 0.54(w) x 2.19(d) x 0.47(h) in (1.38 x 5.57 x 1.19 cm)
Weight 0.04 lb (0.02 kg)
form factor SFP
Operating temperature 32°F to 158°F (0°C to 70°C)
Relative humidity 0% to 85%, noncondensing
Altitude up to 10,000 ft. (3 km)
Power consumption typical 0.6 W
Power consumption maximum 0.8 W

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver – J9150A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…

تحویل فوری ذخیره سازهای HPE MSA 2062

نسل ششم (جدیدترین) ذخیره سازهای سری  MSA

متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت درخواست خود از طریق فرم تماس با ما و یا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۶:۳۰ با شماره ۲۲۲۵۶۶۵۵-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

    error: Content is protected !!

    شرکت انديشه نگار در سال ۱۳۷۰ توسط جمعی از متخصصين حوزه های الکترونيک، کامپيوتر و بازرگاني در تهران تأسيس و به شماره ۸۶۴۶۳ ثبت گرديد . حوزه فعالیت کنونی شرکت ارائه راه‌کار‌های مهندسی سیستم‌های پایداری و تبادل اطلاعات است. این شرکت با رويکرد ايجاد يک محيط پويا و تشکيل يک تيم مهندسی جهت انجام پروژه های زيربنايي حوزه IT و گسترش فناوری جديد شروع به فعاليت نموده و طي سابقه درخشان ۲۶ ساله خود پيشرفت هايی داشته است که نشانه های آن پياده سازی پروژه‌های راه‌حل گرا (solution oriented) در حوزه IT است .

    نشانی

    تهران -میرداماد – میدان مادر (محسنی)- پلاک ۵۰ – مجتمع اداری تجاری مریم – طبقه پنجم

    تلفن

    ۰۲۱-۲۲۲۵۶۶۵۵

    پست الکترونیک

    info@enegar.com

    سبد خرید