HP X121 1G SFP LC SX Transceiver – J4858C – اندیشه نگار

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver – J4858C

 

ترانسیور فیبر نوری برد کوتاه برای استفاده روی فیبرهای مولتی مود و با سرعت انتقال یک گیگا بیت در ثانیه

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution  up to 550 m on multimode fiber

مشخصات فنی محصول

Transfer Rate 1 Gbps
Ports 1 x LC 1000Base-SX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-SX)
Duplex full only
Cabling Type 62.5/125 µm or 50/125 µm (core/cladding) diameter, graded-index, low metal content, multimode fiber optic, complying with ITU-T G.651 and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a, respectively;
Maximum cable distance 2-220 m (62.5 µm core diameter, 160 MHz*km bandwidth
2-275 m (62.5 µm core diameter, 200 MHz*km bandwidth
2-500 m (50 µm core diameter, 400 MHz*km bandwidth)
2-550 m (50 µm core diameter, 500 MHz*km bandwidth)
Wave length 850 nm
Physical Dimensions: 2.24(d) x 0.54(w) x 0.48(h) in. (5.69 x 1.37 x 1.22 cm)
Weight 0.04 lb. (0.02 kg)
form factor SFP
Operating temperature 32°F to 158°F (0°C to 70°C)
Relative humidity 5% to 85%, noncondensing
Altitude up to 10,000 ft. (3 km)
Power consumption typical 0.4 W
Power consumption maximum 0.7 W

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HP X121 1G SFP LC SX Transceiver – J4858C”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…

تحویل فوری ذخیره سازهای HPE MSA 2062

نسل ششم (جدیدترین) ذخیره سازهای سری  MSA

متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت درخواست خود از طریق فرم تماس با ما و یا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۶:۳۰ با شماره ۲۲۲۵۶۶۵۵-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

    error: Content is protected !!

    شرکت انديشه نگار در سال ۱۳۷۰ توسط جمعی از متخصصين حوزه های الکترونيک، کامپيوتر و بازرگاني در تهران تأسيس و به شماره ۸۶۴۶۳ ثبت گرديد . حوزه فعالیت کنونی شرکت ارائه راه‌کار‌های مهندسی سیستم‌های پایداری و تبادل اطلاعات است. این شرکت با رويکرد ايجاد يک محيط پويا و تشکيل يک تيم مهندسی جهت انجام پروژه های زيربنايي حوزه IT و گسترش فناوری جديد شروع به فعاليت نموده و طي سابقه درخشان ۲۶ ساله خود پيشرفت هايی داشته است که نشانه های آن پياده سازی پروژه‌های راه‌حل گرا (solution oriented) در حوزه IT است .

    نشانی

    تهران -میرداماد – میدان مادر (محسنی)- پلاک ۵۰ – مجتمع اداری تجاری مریم – طبقه پنجم

    تلفن

    ۰۲۱-۲۲۲۵۶۶۵۵

    پست الکترونیک

    info@enegar.com

    سبد خرید