فروش ذخیره ساز

فروش ذخیره سازهای شرکت HPE
ذخیره ساز تحت شبکه
ذخیره ساز مدیریت و اتوماسیون
ذخیره ساز hp
ذخیره ساز فایل و آبجکت
استوریج شبکه
ذخیره ساز کانتینر و ماشین مجازی
فروش استوریج شبکه
شبکه ذخیره سازی

ذخیره ساز HPE Nimble : به طور پایه ای ساده و آماده برای ذخیره سازی ابری

ذخیره ساز HPE Nimble با به کار بردن حافظه فلش و توان تجزیه و تحلیل پیش بینی، دسترسی قابل اطمینان و سریعی را به داده ها ارائه می دهد. تجزیه و تحلیل پیش بینی از HPE InfoSight مسائل احتمالی را پیش بینی و از آن ها جلوگیری می کند تا به ارائه بیشتر از 99.9999% دسترسی تضمین شده کمک کند. از یک معماری چند ابری واحد، به منظور مستقر نمودن بار کاری بر روی آرایه های فلش، زیرساخت های همگرا یا ابر عمومی استفاده می شود.

قابل پیش بینی

شکاف میان داده برنامه ها را با استفاده از قدرت تجزیه و تحلیل پیش بینی ببندید. مسائل را پیش از آنکه بر کسب و کار شما اثر بگذارد پیش بینی و از آن ها وقوع آن ها پیشگیری کنید.

آماده برای پردازش ابری

محیط اطراف خود را جهت پردازش ابری با تحرکی آسوده میان پردازش ابری عمومی و پیشفرض ها در مقابل تغییرات آینده با ثبات نمایید.

بی پایان

از عمر سرمایه گذاری خود بر روی ذخیره سازتان مطمئن شوید، با گواهی همه جانبه، ارتقاء کنترل کننده انعطاف پذیر، گارانتی 99.9999% و گوناگونی مدل های مصرف، ذخیره ساز HPE شما پایانی نخواهد داشت.

واحد فروش ذخیره ساز

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۲۲۲۵۶۶۵۵ تماس حاصل نموده و یا با تکمیل فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

4.3/5 - (17 امتیاز)
  error: Content is protected !!

  شرکت انديشه نگار در سال ۱۳۷۰ توسط جمعی از متخصصين حوزه های الکترونيک، کامپيوتر و بازرگاني در تهران تأسيس و به شماره ۸۶۴۶۳ ثبت گرديد . حوزه فعالیت کنونی شرکت ارائه راه‌کار‌های مهندسی سیستم‌های پایداری و تبادل اطلاعات است. این شرکت با رويکرد ايجاد يک محيط پويا و تشکيل يک تيم مهندسی جهت انجام پروژه های زيربنايي حوزه IT و گسترش فناوری جديد شروع به فعاليت نموده و طي سابقه درخشان ۲۶ ساله خود پيشرفت هايی داشته است که نشانه های آن پياده سازی پروژه‌های راه‌حل گرا (solution oriented) در حوزه IT است .

  نشانی

  تهران -میرداماد – میدان مادر (محسنی)- پلاک ۵۰ – مجتمع اداری تجاری مریم – طبقه پنجم

  تلفن

  ۰۲۱-۲۲۲۵۶۶۵۵

  پست الکترونیک

  info@enegar.com

  سبد خرید